logoPOlogoSejmlogoPlogoEPL

logoPO

 

lipiec 2023

 

Walczę o Polskę przyjazną obywatelom

 

1

 

Ekologia, odnawialne źródła energii to nie absurdalne idee, ale kwestia komfortu życia każdego z nas. Kraj czysty, zdrowy, nie generujący wysokich kosztów życia to mój cel pracy.

 

Aby poprawić jakość życia i zapanować nad stale rosnącymi kosztami energii, uważam że należy skończyć z monopolem spółek skarbu państwa w energetyce. Państwowe firmy nie mogą pobierać tak wysokich opłat za energię.

 

Ważne jest również rozwój lokalnych odnawialnych źródeł energii. Dystrybucją wytworzonej lokalnie czystej energii powinny zajmować się jednostki samorządowe, które najlepiej znają teren i potrzeby mieszkańców.

 

Polska przyjazna obywatelom to przede wszystkim Polska przyjazna przedsiębiorcom. Minione lata bardzo odbiły się na przedsiębiorcach okres pandemii oraz stele rosnące ceny produktów sprawiły, że wielu przedsiębiorców zostało zmuszonych zamknąć swoją działalność gospodarczą.

 

W naszym kraju powinniśmy stawiać na ekologię i zrównoważony rozwój. Wydarzenia ostatnich lat dostarczały nam wiele przykrych sytuacji dla nasze klimatu, m.in. zatrucie rzek, ciągła walka ze smogiem, stale zmniejszające się zasoby wody. To tylko kilka z problemów, z którymi obecnie przyszło nam się zmierzyć.

 

Jako Parlamentarzysta stale walczę o rozwój naszego kraju w kwestia związanych z energetyka oraz ochroną środowiska. Czysta, przyjazna Polska - to mój cel w pracy!